זריזים מקדימים וזוכים – הגרלת בונוס חינם {מקודם}

הפעם גורפים את 'כל הקופה' והזריזים זוכים: הגרלת 'כל הקופה' רק יצאה לדרך וכבר יש לכם עוד הפתעות. אצלנו הזריזים מרווחים בכפלים. אם תמהרו לרכוש כרטיסים ל'כל הקופה' עד יום רביעי ט"ז בשבט, אתם נכנסים להגרלת 'כל הקופה' בתופסת הגרלת זריזות: 5,000 שקל תווי קנייה. חופשת בוטיק מפנקת ומארז צעצועים ענק שישמח מאוד מאוד את הילדים שלכם.

להמשך הכתבה »
ארגון מתנדבים ארצי

ארגון מתנדבים ארצי

איחוד הצלה – ראשונים בהצלת חיים באיחוד הצלה • מעל 6,000 מתנדבים מטפלים בכל יום ב- 1800 מקרי חירום בעזרת •1000 אופנולנסים (אופנועי אמבולנס) • 200

להמשך הכתבה »

זה לא משבר "קורונה" זה ההצלחה שלנו

אני רוצה לקחת אותכם ביחד למסע מעניין שייתן לכם כלים ותובנות איך מתמודדים עם המצב שנוצר דווקא לכיוון ההצלחה בכל המובנים שיכולים להיות אנו נהיה האנשים שנצרכים וחיוניים לעצמינו או לעבודה שאנו עובדים בה או עסק שיהפוך להיות דווקא מתקופה זאת למבוקש והשאלה זה איך? 

להמשך הכתבה »
דירת המאה קרעסטיר

קטלוג ההגרלה ההיסטורית של "מעיין הישועות – ר' ישעיהלע'ס גאסט הויז" על דירה ענקית באשדוד!

בימים אלו השיקו בארגון  מוסדות מעיין הישועות – ר' ישעיהלע'ס גאסט הויז את הגרלת הענק על דירת 4 חדרים במרכז העיר אשדוד למען הצלת ארגון החסד הגדול הפועל בצמידות לציון הקדוש רבי ישעיל'ה מקערעסטיר זיע"א . במסגרת הגרלת הענק שלא הייתה עד כה בציבור החרדי, תוגרל דירה חדשה מהקבלן, במרכז הארץ – במרכז החרדי הפועם של העיר אשדוד.

להמשך הכתבה »
פרסומת שהחיינו חצי עמוד רוחב

מיזם חדש: פרסום ספרים חדשים באפס שקלים!

ההכנסות מספר אינן גבוהות ובכדי לכסות את עלות ההפקה צריך למכור הרבה ספרים. אלא שקשה למכור הרבה ספרים ללא פרסום, אך פרסום – עולה גם הוא כסף שמוסיף על הכמות שצריכה להימכר כדי לכסות את העלויות וחוזר חלילה. לפחות פתרון אחד אפשרי מבצבץ בשטח: פרסום ספרים חינם במגזין דיגיטלי ייחודי העוסק בספרים!

להמשך הכתבה »

5 טיפים למכירה מוצלחת

ישבתי מרוגש בבית הקפה "היום אני סוגר את העסקה" חזרתי על המנטרה הזו שוב ושוב. ישבתי מרוגש בבית הקפה "היום אני סוגר את העסקה"
חזרתי על המנטרה הזו שוב ושוב. פעם ראשונה שלי שאני נפגש עם לקוח, בתקווה לסגור חוזה. הרגשתי שאני נכנס למגרש של הגדולים והקדמתי, יותר נכון, פחדתי לאחר אז הגעתי מוקדם לבית הקפה.

להמשך הכתבה »

'אני רוצה שתפגיז פרסומות בפייסבוק כל יום'

בנוהל, המחשבה הזו רצה לי בראש לשנייה "כמשרד דיגיטל מה אכפ'ת לך, הוא משלם אתה עושה, מה אתה משקיע כל כך הרבה אנרגיות בהסברים?!"
זה קרה כשישבנו במשרד, והוא אמר 'אני רוצה שתפגיז לי פרסומות למבצעים כל יום'
מבחינת הלקוח הוא רוצה מהפייסבוק כסף כאן ועכשיו, איך אני משכנע אותו שהפיד של הגולשים לא לוח פרסום.

להמשך הכתבה »

חידושים מעולם הרפואה – סוכרתיים בחג

אם אתם מתארחים, בדקו מהו התפריט המתכונן לארוחת החג. כך תוכלו לתכנן מראש אילו מנות לבחור ומהי תכולת הפחמימות במאכל זה או אחר. שלבו חלבונים חכמים – העדיפו כתוספת קטניות כמו עדשים או אפונה, במקום אורז או תפוחי אדמה.. קטניות הן מקור מצוין למינרלים ולוויטמינים ולסיבים מסיסים שיכולים לסייע בהאטת ספיגת הסוכר בדם.

להמשך הכתבה »
צילום משה אסולין

פדיון כפרות

פדיון כפרות כל המציל נפש מישראל כאילו קיים עולם מלא, דורות יזכו לקבל חיים במתנה, בזכות התרומה שלך לפעילות מתנדבי איחוד הצלה. בימי החופשה והחגים

להמשך הכתבה »

על במותיך חלל

על במותיך חלל הרב אוריאל בלמס מרצה ויועץ חינוכי תעלה המשואה בלב האומה זקיפותה תרד אל חצי התורן יעלו העוקדים בנהי וביבבה אל מזבחות הנעקדים

להמשך הכתבה »
בחירות - צילום משה אסולין

מחשבה והשקפה – שיעור בפרופורציה – אלה פקודי

הדברים נכתבים תוך כדי מסע בפולין. סיור במיידנק ובטרבלינקה באושוויץ ובבירקנאו, אחרי מסע שכזה המסייע להכניס את האדם לפרופורציות, קשה מאד לשמוע את הרצינות התהומית בה מתייחסים אלה המתיימרים להיות מנהיגים, נושאי כליהם, דובריהם ושאר אנשים, לכל ההבלים המדוברים, ובו זמנית מתעלמים ממצוות שהיהודים מסרו נפשם ומאודם על קיומן

בימים אלה דנים כולם על ה"שחיתות" שבה מואשם ראש ממשלת ישראל, מדובר בהאשמות, שגם אם נכונות הן עד הפרט האחרון, קשה לנו להזדעזע מהן. לא נדבר על הצהלה העצומה בקרב חלק אחד מהאזרחים, הרואים, או עושים עצמם כרואים, בחומרה רבה את ההאשמות

להמשך הכתבה »

נחת יהודי – ליהודי אסור להיות עצוב

אני מודיע לכל ההורים היקרים: ילדים שובבים – לא מתייאשים מהם, הם עשויים להיות גדולי עולם! רק עם קצת סבלנות ואהבה ואחווה שלום ורעות

כעת מרבים בשמחה, להזכיר לך שכל השנה צריך להיות שמח, רק באדר צריך להרבות בשמחה

להמשך הכתבה »
בית הכנסת שיח ישראל - צילום דוברות המשטרה

פשע אנטישמי מזעזע בירושלים

פורעים פרצו לבית הכנסת "שיח ישראל" בקריית יובל בירושלים בראשות הגאון חכם שלום כהן פרצו את ארון הקודש, ביזו והשליכו את ספרי התורה על הרצפה והשחיתו את ספרי התורה והריהוט עם חומצה. 

להמשך הכתבה »
כותל מערבי צילום: משה אסולין

פרשת המן – סגולה גדולה לפרנסה לומר היום

סגולת אמירת פרשת המן ידועה ומפורסמת שמועילה לפרנסה בשפע. מובא בשם הרה"ק רבי מנחם מנדל מרימינוב זצוק"ל, כי סגולה מיוחדת לומר את פרשת המן שניים מקרא ואחד תרגום ביום שלישי בשבוע שקוראים בו את פרשת בשלח, החל היום. אל תשכחו להעביר לחבריכם, ולשתף כדי שגם החברים שלכם יזכו!

להמשך הכתבה »
בחורים לומדים גמרא - צילום משה אסולין

פתיחת הכנסייה העולמית השנתית של "דרשו" בארה"ב

במרכז הכינוס יושמעו דבריו של מרן ראש הישיבה הגר"ג אדלשטיין שליט"א למשתתפי הכנסיה העולמית • ראשי הסניפים של "דרשו" מ 26- מדינות בעולם יתכנסו לרצף של דיונים עם הנהלת הארגון העולמית • נשלמות ההכנות לקראת ההתכנסות הגדולה שתיערך בשב"ק בסטמפורד, קונטיקט, בראשות מרנן גדולי ישראל וראשי הישיבות שליט"א בארה"ב ובצפון אמריקה

להמשך הכתבה »
הרב חיים קנייבסקי - צילום משה אסולין

הרהורים – דברי המלך הם כישוף

עשרות רבות של ברכת הגומל נשמעו ברגעים אלה. והיה זה רק השלב הראשון. אל מול גזרותיו של פרעה והניסיון להכחיד את עם ישראל לאורך הדורות, מעידות הברכות הללו על התקומה והפריחה הבלתי פוסקת של העם היהודי, בקיומה של ההבטחה האלוקית "כי לא תשכח מפי זרעו". זו הנקמה היהודית האמיתית

להמשך הכתבה »

הכירו את האיש שפיצח את סודות המסחר בשוק ההון

למסחר במט"ח יש פוטנציאל רווח אדיר. הקפדה על אסטרטגיה סדורה וניהול סיכונים יכולה להוביל כל אחד למסלול הצלחה. אז איך לומדים לעשות את זה? תפסנו את אופיר אטיאס, שמתמחה בתחום, לשיחה קצרה וגילינו סיפור מרתק על מי שהגיע בכלל מתחום החינוך והטכנולוגיה והיום מלמד, צעד אחר צעד, את תלמידיו כיצד לסחור במט"ח ולצאת לחופש כלכלי.

להמשך הכתבה »

פינוי בינוי – לא מתחילים בלי ערבויות ובטחונות

'פינוי בינוי' זו הגדרה לשטח עירוני שמשרד הבינוי החליט שיהיה ניתן להרוס את בתי המגורים הישנים שבו, ולבנות תחתיהם בנייני מגורים חדשים באמצעות צו הכרזה, תוכנית התחדשות עירונית 'פינוי בינוי' הינו תהליך שמבוצע לא במסגרת חוק תמ"א 38, ויכול ולשדרג את איכות החיים ולהעלות באופן משמעותי את שווי הדירות.

להמשך הכתבה »
צילום משה אסולין

מבט לחיים – טוב להודות לד'

מעשה בעשיר שירד מנכסיו. הגיע לעשיר אחד ושטח את צרתו. זה שאל אותו: "וכי לכמה זקוק אתה כדי לחיות חיים של רווחה?"
ענה לו: " 2000 דולר לחודש". ענה לו: "קיבלת!"
ולמן אותו היום מדי חודש בחודשו מעטפה עם הסכום המובטח הגיעה אליו והאיש ומשפחתו יכלו לחיות כפי שצריך.
והנה יום אחד עשה הנתמך שמחה, יום לפני כן הגיעה אליו המעטפה וכשפתח אותה הופתע לגלות סכום של 4000 דולר.

להמשך הכתבה »
החוקר יצחק כרמלי על רקע תיבת נח

יהדות בגולה – הרי אררט

עוד טרם כלה הקיץ וימי הסליחות והכפרה, כבר בתחילת החורף, אנו מקבלים תזכורת הנותנת מבט אל דורו של מיודענו הצדיק והתם נח, שדורו כבר הפליג וכפר בטובתו של מקום, כשנח נבחר לשמש דוגמה למסענו אשר יתמקד הפעם במעלליו של איש תמים שהתהלך בארץ מסואבת, איש שידע שמעשיו מונחים בידי בורא ומנהיג לבירה, והכין עצמו להפלגה ומסע ראשון בהיסטוריה של הפצת האמונה בדרך מיוחדת.

להמשך הכתבה »

מבט לחיים – היום שבו השחורים נעלמו

לך לכל אחד ואחד ממצביעי "יש עתיד" ותשאל אותו לאיזה חרדי הם מתכוונים כשהם פוחדים או שונאים חרדים, אתה תגלה מהר מאוד אחד מהשניים או שהוא איננו מכיר מקרוב אף חרדי וכל מה שהוא יודע על חרדים זה מכלי התקשורת או שהוא מכיר אחד או שניים "אבל הם לא כמו כולם. הם משהו אחר"

להמשך הכתבה »
גלילה לראש העמוד