יום כיף ושמחה בחול המועד לאלפי ילדים בעלי צרכים מיוחדים

צילום: קובי הר צבי

שיתוף

יום חג בירושלים: מסיבת חול המועד לאלפי בעלי צרכים מיוחדים על ידי ארגון 'בלב אחד'

צילום: קובי הר צבי

בחול המועד פסח נערכה הופעה מוזיקאלית מיוחדת בהנחיית יהודה שוקרון יחד עם תזמורתו המורחבת של דביר כהן והזמרים יהודה פליישמן יוני ברגר ונחמן גולדברג ששימחו את הקהל למשך מספר שעות. וכן הילדים נהנו ממופע מרהיב של אהרון הקוסם שבמשך שעה ארוכה ריתק את הקהל.

 

בחוה"מ פסח נערך אירוע ענק במתנ"ס קהילתי מעלה רמות בירושלים כמיטב המסורת של ארגון 'בלב אחד' המארגן פעילויות במהלך כל השנה לשמח את הילדים המיוחדים ובני משפחותיהם. בסיוע עירית ירושלים וחבר עירייה הרב דוד בלומנשטוק מחזיק תיק תרבות תורנית והרב אליעזר ראוכברגר יו"ר דגל התורה בירושלים.

החל משעות הבוקר המוקדמות החלו המתנדבים בהכנת המתחם הענק לקראת האירוע, לרגע בו יגיעו המשפחות עם ילדיהם המיוחדים ליום מהנה במיוחד.

את היום פתחו המשפחות במתחם מתנפחים ענק ומתקני שעשועים ייחודיים ומעניינים, משם המשיכו לתוך אולם מוצל וממוזג להופעה מוזיקאלית של בהנחיית יהודה שוקרון יחד עם תזמורתו המורחבת של דביר כהן והזמרים יהודה פליישמן יוני ברגר ונחמן גולדברג ששימחו את הקהל למשך מספר שעות. וכן נהנו ממופע מרהיב של אהרון הקוסם שבמשך שעה ארוכה ריתק את הקהל.

בהנהלת הארגון מודים ומברכים את מאות העוזרים והמתנדבים בפעילות האדירה סביב השנה בבתי החולים בכל רחבי הארץ ולצלם הארגון קובי הר צבי שמצלם בהתנדבות מלאה.

ובמיוחד להנהלת מינהל קהילתי מעלה רמות.

 

אולי יעניין אותך גם

השארת תגובה

הצטרפו לרשימת התפוצה של מגזין קנייטש

הדילים הכי חמים | קבוצות הרכישה המשתלמות ביותר | הטבות יחודיות למצטרפים

כוח הקנייה החזק בציבור החרדי - מעל 15,000 דיוורים ישירים​

רוצה לפרסם בקנייטש?

או שיש לך כתבה מעניינת, זה בדיוק בשבילך. 

עקבו אחרינו
גלילה לראש העמוד
%d בלוגרים אהבו את זה: