משתתפים בהצלת חיים וזוכים לרוגע כלכלי! {תוכל שיווקי}

שיתוף

אתם מצילים חיים ויכולים לזכות ל-3 שנים מלאות של רוגע כלכלי אמיתי: משכורת חודשית; רכב יוקרתי; שיפוץ הבית.

כתבה מקודמת בשיתוף איחוד הצלה

אתם רואים אותם בכל פינת רחוב. שהסירנה שלהם נשמעת ברקע הלב שלכם מחסיר פעימה. אבל הידיעה שהם נמצאים תמיד בכל מקום בכל עיר, בכל ישוב בכל שכונה. הידיעה הזאת מרגיעה אתכם. אתם ידועים שאם חלילה קורה משהו, המתנדבים של 'איחוד הצלה' יהיו הראשונים להגיע לזירה. הראשונים שיצילו חיים. הראשונים להרגיע שמדובר בילד קטן שנפצע ומייבב. הראשונים לקחת שליטה על אירועים מורכבים ואסונות גדולים ר"ל.

לוחצים עכשיו ויכולים לזכות ב'שלוש שנים של רוגע כלכלי'>>>

מאחורי האופנוענים מאחורי המתנדבים מאחורי האמבולנסים, עומד ארגון ההצלה הגדול 'איחוד הצלה' ארגון שמזמן הוא חלק בלתי נפרד מהנוף של ישראל. אתם רוצים להיות חלק מהארגון הזה. אתם רוצים להיות שותפים בעשייה המדהימה הזאת. שותפים שיש להם מניות בהצלת חיים. שותפים בכל דופק שחזר לאדם בזכות המהירות של מתנדבי 'איחוד הצלה'. שותפים לתחושת הביטחון של האזרחים בישראל, שיש להם ארגון הצלה מהיר שיודע לתת מענה לכל צרה שלא תבוא.

שמונה שנים, שמונה פעמים, שהפכתם כל פעם לשותפים. כיאה לשותפים מכובדים, אתם דואגים למתנדבים ואנחנו ב'איחוד הצלה' דואגים לפנק אתכם. כל פעם אנחנו מפתיעים אתכם מחדש והפעם אתם יכולים להיות רגועים. יש לנו הפתעה מדהימה עבורכם. 3 שנים של רוגע כלכלי. תחשבו על זה שוב. 3 שנים שאתם לא צריכים לדאוג. 3 שנים שאתם הולכים לחיות כמו מלכים. משכורת מכובדת של 12,500 שקל נכנסת  כל חודש נכנסת ישירות לחשבון הבנק שלכם. רכב חדש ומפואר יונדאי קונה 2022 כולל עמדת טעינה חשמלית . ואי אפשר בלי דירה נאה, אז אנחנו גם נדאג לשפץ לכם את הדירה. לא סתם שיפוץ. שיפוץ שכולל מטבח חדש, ריצוף לבית, חדרי אמבטיה ושירותים חדשים.

לוחצים עכשיו ויכולים לזכות ב'שלוש שנים של רוגע כלכלי'>>>

בקיצור תתחילו לחלום על החיים של בני מלכים לשלוש שנים.

לפני החלום, כדאי לכם ממש להזדרז כי יש לנו גם הגרלת זריזות שתבטיח לכם 20,000 שקל לקניות לחגים. רק למצטרפים עד י"ז אלול 13/09/2022

אז מהרו והבטיחו את מקומכם בהגרלה שיכולה לתת לכם שקט כלכלי לשלוש שנים, ויש עוד פרסים נוספים לרוכשים חבילות כרטיסים. רוכשים כרטיסים יכולים לזכות בפרסים ומצילים חיים של הרבה מאוד אנשים.

לוחצים עכשיו ויכולים לזכות ב'שלוש שנים של רוגע כלכלי'>>>

לרכישת כרטיסים חייגו עכשיו: 5935*

לקבלת הקטלוג במייל שלחו מייל לכתובת: gmail.co@9401401

אולי יעניין אותך גם

השארת תגובה

הצטרפו לרשימת התפוצה של מגזין קנייטש

הדילים הכי חמים | קבוצות הרכישה המשתלמות ביותר | הטבות יחודיות למצטרפים

כוח הקנייה החזק בציבור החרדי - מעל 15,000 דיוורים ישירים​

רוצה לפרסם בקנייטש?

או שיש לך כתבה מעניינת, זה בדיוק בשבילך. 

עקבו אחרינו
גלילה לראש העמוד
%d בלוגרים אהבו את זה: