לגוף ולנופש, נותנים כוח- מסוגלים לשמוח! {מקודם}

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

מסוגלים להרוויח כפליים. הגרלת הענק של עמותת מסוגלים יוצאת לדרך וטומנת בחובה אינספור הפתעות ודירת נופש יוקרתית בטבריה. נותנים בגדול, מקבלים בענק!

כתבה מקודמת בשיתוף ארגון מסוגלים

לוחצים עכשיו ויכולים לזכות בדירה>>>

רגע לפני שתתחילו בהכנות לחגים הקרובים, תעמיסו עגלות במיני מתיקה ותצחצחו את הבית לקראת חג הגאולה, בעמותת מסוגלים מבקשים ממכם לעצור לשנייה ולהכיר התנהלות אחרת.

משפחות רבות חולמות על ערב חג שגרתי, עמוס, גדוש ומלחיץ. כמו כולנו. אבל אצלן בבית יש ילד אחד שלא מניח להן להתכונן כראוי. הילד, שלוקה באוטיזם, משנה לחלוטין את התנהלות החיים, מאתגר את ההורים ודורש מהם טיפול מאסיבי, ליווי קבוע ושמירה קבועה.

לוחצים עכשיו ויכולים לזכות בדירה>>>

להורים הללו אין יכולת לפרוש מהמרוץ המתמיד ולהתכונן בנחת לחגים. התפקיד שקיבלו ממרומים מאתגר אותם מסביב לשעון.

למרוץ הזה יש הפוגה קלה לנשימה, שעות של מנוחת הנפש, שמשיבות את נפשם ומעניקות להם כוח להמשך הדרך. להצלה הזו קוראים 'מסוגלים'.

לוחצים עכשיו ויכולים לזכות בדירה>>>

'מסוגלים' היא כתובת אולטימטיבית למאות הורים לילדים הלוקים באוטיזם. שם מבינים מה עובר עליהן, קשובים לקשייהן ומעניקים להן מעטפת איכותית של תמיכה. העמותה פועלת לטובת משפחות המגדלות ילדים אוטיסטיים ומאפשרת להם לחיות חיים רגועים יותר תוך הבנת הילד המוגבל וקידומו בכל תחומי החיים.

גם אתם מסוגלים ליטול חלק במפעל הגדול, ולסייע למשפחות שזקוקות לכך. בשביל להמשיך בפעילות האדירה, יצאה עמותת מסוגלים עם הגרלה אטרקטיבית במיוחד, במסגרתה כל התורם לעמותה, זוכה בכפל כפליים: גם בסיוע לילדים טהורים ויקרים ובני משפחותיהם, וגם כרטיסי הגרלה על דירת נופש בוטיק בטבריה עם נוף מדהים לכינרת.

זה הזמן לתת כוח נפשי למשפחות המתמודדות, ולזכות בדירת נופש חלומית. כי בזכותכם הם מסוגלים להתמודד. לחצו כאן עוד היום לוחצים עכשיו ויכולים לזכות בדירה>>> ותהיו מסוגלים לשמוח ולשמח…

לוחצים עכשיו ויכולים לזכות בדירה>>>

אולי יעניין אותך גם

השארת תגובה

הצטרפו לרשימת התפוצה של מגזין קנייטש

הדילים הכי חמים | קבוצות הרכישה המשתלמות ביותר | הטבות יחודיות למצטרפים

כוח הקנייה החזק בציבור החרדי - מעל 15,000 דיוורים ישירים​

רוצה לפרסם בקנייטש?

או שיש לך כתבה מעניינת, זה בדיוק בשבילך. 

עקבו אחרינו
גלילה לראש העמוד
%d בלוגרים אהבו את זה: