זריזים מקדימים וזוכים – הגרלת בונוס חינם {מקודם}

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

מזדרזים ומצטרפים להגרלת 'כל הקופה' וזוכים פרסים בשווי עשרות אלפי שקלים

כתבה מקודמת בשיתוף פתחיה

לוחצים עכשיו ויכולים לזכות בכל הקופה >>>

הפעם גורפים את 'כל הקופה' והזריזים זוכים: הגרלת 'כל הקופה' רק יצאה לדרך וכבר יש לכם עוד הפתעות. אצלנו הזריזים מרווחים בכפלים. אם תמהרו לרכוש כרטיסים ל'כל הקופה' עד יום רביעי ט"ז בשבט, אתם נכנסים להגרלת 'כל הקופה' בתופסת הגרלת זריזות: 5,000 שקל תווי קנייה. חופשת בוטיק מפנקת ומארז צעצועים ענק שישמח מאוד מאוד את הילדים שלכם.

כל הדברים הטובים האלה, קורים עוד לפני שאתם מגיעים לשלב הסופי, הגרלה פתחיה השלב שבו אתם יכולים לזכות ולגרוף  את 'כל הקופה' והקופה מכילה בתוכה את החבילה הגדולה ביותר של פרסים לזוכה אחד:  גם דופלקס בטבריה עם נוף פנורמי לכנרת. גם רכב יונדאי וניו 2022 החדש + ביטוח לשנה שלמה. ומשכורת קבועה לשנה בסכום של 10,000 שקל לחודש.

לוחצים עכשיו ויכולים לזכות בכל הקופה >>>

בשנת תשנ"ה, הוקמה רשת 'פתחיה' לחינוך מיוחד בישראל. מאז ועד היום העמותה העמיקה את פעילותה בתחומים נוספים כעיכוב התפתחותי, פיגור, תסמונת דאון ועוד לקויות ותסמונות שונות.

בשנתיים האחרונות, עמלים ב'פתחיה' על בנייתה של קריה חינוכית גדולה בעיר בית שמש. 'קריית שתילי חינוך'. מתחם ענק שכולו מוקדש לילדים המיוחדים. במתחם מערך אבחון מקצועי, מעון יום שיקומי, גן לילדים מיוחדים, בית ספר לגילאים מבוגרים יותר ובריכה שיקומית. בזכות שותפים גדולים, הפרויקט הגיע כבר אל הישורות האחרונה ממש.

לוחצים עכשיו ויכולים לזכות בכל הקופה >>>

בזכות התרומה שלך, 'פתחיה' תוכל לסיים בקרוב ממש את הפרויקט המדהים. בזכות התרומה שלך, בשנת הלימודי הבעל"ט, המתחם יעמוד על תילו. הורים לילדים מיוחדים, הילדים המיוחדים ואנשי הצוות שלהם, כולם יכירו לך תודה על התרומה החשובה.

בואו להגשים חלום גדול!

רוכשים כרטיס הגרלת 'כל הקופה' נכנסים להגרלת זריזות והגרלת 'כל הקופה' ושותפים בהגשמת חלום גדול, להקים קריה שלמה שכולה בית לחיים לילדים ונערים עם צרכים מיוחדים. לוחצים עכשיו ומבטיחים את מקומכם בהגרלת הזריזים.

לוחצים עכשיו ויכולים לזכות בכל הקופה >>>

אולי יעניין אותך גם

השארת תגובה

הצטרפו לרשימת התפוצה של מגזין קנייטש

הדילים הכי חמים | קבוצות הרכישה המשתלמות ביותר | הטבות יחודיות למצטרפים

כוח הקנייה החזק בציבור החרדי - מעל 15,000 דיוורים ישירים​

רוצה לפרסם בקנייטש?

או שיש לך כתבה מעניינת, זה בדיוק בשבילך. 

עקבו אחרינו
גלילה לראש העמוד
%d בלוגרים אהבו את זה: