נזקי הקורונה: הקורונה גרמה לעומס בדירות לנערים בעלי צרכים מיוחדים

קורונה-איחוד-הצלה
קורונה-איחוד-הצלה

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

בעקבות הקורונה משפחות רבות לנערים בעלי צרכים מיוחדים מוצאות את עצמן בימים אלו חסרי אונים ללא דירות מותאמות. ארגון עלי שיח פתח בקמפיין הגרלה מיוחד הקורא לציבור: "אתם תצילו אותם ותכניסו אותם לדירות, ואנחנו נכניס אתכם לדופלקס"

כתבה ממומנת בשיתוף עלי שיח

נערים מיוחדים נכללים בקבוצות סיכון מהקורונה ונאלצים להיזהר כפליים, בעקבות כך נוצר עומס גדול על הדירות, ומשפחות רבות לנערים בעלי צרכים מיוחדים לא מצליחות להכניס את ילדיהם לדירות ייעודיות.

שמעון בן 21, נער מתמודד עם לקות קשה נמצא בקבוצת סיכון. הבית שלו הוא דירת 'עלי שיח'. הוא כמעט לא יוצא לרחוב ונזקק לסיוע צמוד מהצוות המסור.

גם רבקה, נערה מוגבלת בת 17 הסובלת ממחלות רקע שונות, שהתה עד לפני חמישה חודשים בביתה. הקורונה והתקופה המורכבת שבאה בעקבותיה, גרמה להוריה לחשב מסלול מחדש והיא הועברה לדיור המוגן של עלי שיח. שם מצאה בית, אחיות ומשפחה חמה. הצוות בדירה עושה הכל בשביל שיהיה לה טוב ונעים, גם כשהיא לא יכולה לצאת וכל חשיפה עלולה לסכן אותה.

כמוהם יש עוד עשרות נערים ונערות שמלבד ההתמודדות הקבועה שלהם, הם מתמודדים עם השלכות הקורונה והצורך לשהות בבית פנימה, בתוך המלוניות והדירות של 'עלי שיח'. אם בשגרה הפעילות האינטנסיבית דורשת מאגרים רבים, בתקופת הקורונה עלה הצורך בדירות ובפעילות מוגברת לילדים ולנערים המיוחדים הנמצאים בקבוצות סיכון להדבקות בקורונה, ו'עלי שיח' עמל לספק לכל נער או נערה את הצורך הבסיסי- בית.

>>הצטרפות להגרלה של עלי שיח על דופלקס <<

בעקבות הצורך הדחוף בדירות מותאמות ארגון 'עלי שיח' פתח בקמפיין הגרלה מיוחד הקורא לציבור: "אתם תצילו אותם ותכניסו אותם לדירות, ואנחנו נכניס אתכם לדופלקס מפואר בטבריה" הכולל שתי קומות ומשתרע על 150 מ"ר, עם חצר ענקית ונוף מדהים לכנרת. ועד להגרלה הגדולה יש עוד הרבה מתנות אטרקטיביות במיוחד.כהורה לילדים מיוחדים, זכיתי להכיר מקרוב את ההתמודדות הלא פשוטה והיום יומית של משפחות לילדים מיוחדים." מעיד הרב חיים פרקל, יו"ר עלי שיח. "מאז שהקמנו את הארגון, לפני 30 שנים, הפך 'עלי שיח' מארגון שנותן כתף להורים ולילדים, לארגון שמעניק מעטפת חמה, אנושית ומקצועית לילד ומשפחתו במשך כל השנה. בכרטיס שתרכשו כאן, תוכלו גם להעניק לילד מיוחד קורת גג חמה ועוטפת, וגם לזכות בדופלקס ענק עם נוף פנורמי לכנרת."

אז איך מצטרפים? מקליקים כאן > בוחרים כרטיס בודד או חבילה משתלמת > בוחרים מתנה > ואתם בדרך לדופלקס…

לפעמים חלומות מתגשמים, הפעם זה יהיה הדופלקס שלכם…

 

>>להצטרפות להגרלה על דופלקס מול הכנרת של 'עלי שיח' לחצו כאן<<

אולי יעניין אותך גם

השארת תגובה

הצטרפו לרשימת התפוצה של מגזין קנייטש

הדילים הכי חמים | קבוצות הרכישה המשתלמות ביותר | הטבות יחודיות למצטרפים

כוח הקנייה החזק בציבור החרדי - מעל 15,000 דיוורים ישירים​

רוצה לפרסם בקנייטש?

או שיש לך כתבה מעניינת, זה בדיוק בשבילך. 

עקבו אחרינו
גלילה לראש העמוד
%d בלוגרים אהבו את זה: