ברכנו בברכה המשולשת! {מקודם}

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

ברכה כפולה, מתנה מושלמת
גדולי ישראל קוראים לכם להתברך באוצרות חינם. הדרך לכך עוברת בהגרלת עלי שיח על הווילה המפוארת.

חולמים על זכיה כפולה? שואפים להאיר לאחרים ולהרוויח פעמיים? מוזמנים להתברך בברכת גדולי הדור למצטרפים להגרלת הענק של 'עלי שיח'. ונאמר אמן!

כתבה מקודמת בשיתוף עלי שיח

לוחצים עכשיו ויכולים לזכות וילה>>>

אלפי משפחות כבר הבטיחו את השתתפותם בהגרלת הענק של עלי שיח על וילת בוטיק בטבריה, וזוכים ליטול חלק בפעילות הברוכה של העמותה.

גדולי ישראל מכל החוגים עומדים בראש המפעל ומברכים את התורמים והמסייעים. במכתב עליו חתמו מרן שר התורה ר' חיים קנייבסקי שליט"א, הרב חכם שלום הכהן שליט"א, הרב ברוך דוב פוברסקי שליט"א והרב שמואל אליעזר שטרן שליט"א, נכתב כך:

"המפורסמות אינן צריכתו ראיה. פעולתם של אנשי אמת ראשי 'עלי שיח' העושים באמונה ובמסירות נפש של ממש למען נשמות טהורות וקדושות ילדים בעלי צרכים מיוחדים ה"י, להחזיקם ולהחיותם ככל האפשר… בהיותם משענת ותקווה להמוני הורים יקרים ובני המשפחות המסולאות בפז, הקורסות לא אחת מכובד המשא.

נוקיר אנוש מפז, ה"ה הרב ר' חיים פרקל שליט"א כמלאך הניצב על ראש דרך, הנושא במשא אדירים זה… שנצרך לזה הון רב יותר מן המשוער, כאשר אין תמיכת הרשויות מגעת לכל הילדים הנ"ל, ובוודאי לרבים מהעניינים שהם נוגעים אל הנשמה… וכולנו מחויבים בזה. ועתה כאשר נתעורר לפעול ולצאת בהתרמה ששכרה בצידה למסייעים בהצלה הכרחית זו, חוב פשוט הוא שיראה כל אחד ליקח בזה חלק כפי יכולתו".

גדולי הדור מסיימים בהבטחה נדירה ומרגשת: "כי ילדי הקב"ה הם וקדושים הם- ומצווה לשמחם. וכל המשמחם יזכו במידה כנגד מידה שישמע בביתם קול שמחה וצהלה ויראו כל צאצאיהם בריאים ושלמים ברוחניות וגשמיות".

אלפי משפחות נענו לקריאת הקודש והצטרפו להגרלה על הווילה, מתוך שאיפה לזכות בכל העולמות- גם במתנות יקרות ערך וגם בשותפות חשובה.

מי רואה אותם יוצאים ואינו יוצא עמהם? גם אתם מוזמנים ליטול חלק, ולחייג ל2315* , לתת תקווה לעוד מתמודדים ולהתברך בכפל כפליים.

לוחצים עכשיו ויכולים לזכות וילה>>>

אולי יעניין אותך גם

השארת תגובה

הצטרפו לרשימת התפוצה של מגזין קנייטש

הדילים הכי חמים | קבוצות הרכישה המשתלמות ביותר | הטבות יחודיות למצטרפים

כוח הקנייה החזק בציבור החרדי - מעל 15,000 דיוורים ישירים​

רוצה לפרסם בקנייטש?

או שיש לך כתבה מעניינת, זה בדיוק בשבילך. 

עקבו אחרינו
גלילה לראש העמוד
%d בלוגרים אהבו את זה: