אומן כל השנה? 

תמונה לכתבות - בית באומן
תמונה לכתבות - בית באומן

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

אומן כל השנה?

תמונה לכתבות - בית באומן

היערכות לקראת השקת הגרלת 'בית באומן' ההגרלה למען 'בית ההצלה והביטחון באומן' בשיתוף איחוד הצלה אוקראינה וקופת החסד

מידי שנה מגיעים לאומן מאות אלפי יהודים, רבבות במהלך ימי ראש השנה וגם במהלך השנה עולים רבים להשתטח על ציונו הקדוש של רבינו נחמן מברסלב זיע"א. כיצד מבטיחים את שלומם של כל העולים ומה באמת המצב כעת? וגם ההזדמנות הייחודית שלא תרצו לפספס

למרות המאמצים הרבים של 'איחוד הצלה אוקראינה' מידי שנה להקמת המרפאה באומן, עדיין המצב הרפואי בעיר אינו מספק. שירותי הרפואה המקומיים אינם מספקים ומסכנים את חייהם של המגיעים לציון. ישנו מחסור משמעותי במיטות אשפוז ובשירותי רפואה מערביים הולמים. זאת לצד אירועי ביטחון שונים, חלקם קשורים לאנטישמיות וחלקם לגורמי פשיעה מקומיים שמביאים למקרי אלימות, גניבות וכדומה.

הרב הלל כהן המשמש כיו"ר איחוד הצלה אוקראינה בשיתוף קופת החסד של יהודי אוקראינה, הבין שהמצב היום בעיר הוא פיקוח נפש של ממש במקרים רפואיים ופציעות קשות ח"ו, כמו גם מקרים שונים של פגיעה בביטחון האישי של הבאים לאומן, כגון, מקרי גניבות ותופעת אלימות. לכן הוחלט למרות האתגר העצום, להרים פרויקט ענק ייחודי – מרכז חדש "בית ההצלה והביטחון באומן" שירכז בתוכו שירותי רפואה מתקדמים לצד חדר בקרה ומצלמות אבטחה שיפוזרו ברחבי העיר ויגדילו את תחושת הביטחון של הבאים, במבנה החדש יוקם גם כחדר פיקוד מבצעי מרכזי עבור העולים לרגל לאומן. המרכז החדש יסייע במשך כל השנה כולה ובפרט בימי ראש השנה, אז מגיעים רבים בבת אחת והצורך גדל משמעותית.

בחפ"ק החדש תוקם המרפאה המתקדמת ביותר באומן, שתשמש כחדר מיון קדמי ותגביר משמעותית את ביטחונם של הבאים לקברו של רבינו זיע"א שיוכלו במקרה הצורך לקבל מענה רפואי מהיר ומקצועי במקום ללא צורך בפינוי לבתי חולים מקומיים שיעילותם מוטלת בספק.

המבנה החדש שיוקם ייתן מענה לצרכים נוספים של המגיעים לאומן, באמצעות מרכז ביטחון, מחלקת אבידות ומציאות, מודיעין, שליטה ובקרה וגולת הכותרת: מערכת רישות והתקנת מצלמות אבטחה בכל רחבי אומן להגברת הביטחון האישי של הבאים לאומן.

 

הפרויקט הייחודי נעשה בשיתוף עם השלטונות המקומיים מה שיגדיל את סיכויי ההצלחה שלו בעז"ה וישפר באופן משמעותי את ביטחונם של המגיעים להתפלל על קברו של הצדיק.

כדי לגייס את הסכומים הנדרשים באיחוד הצלה אוקראינה בשיתוף קופת החסד אוקראינה יצאו במבצע ייחודי בו תוכלו לשלב גם את נושא הביטחון האישי בביטחון כלכלי ובהגשמת חלום שתשנה לכם את הנסיעה לאומן. לראשונה בהיסטוריה תיערך הגרלת 'בית באומן' הגרלה על דירת פאר חדשה באומן בפרויקט 'אזמרה' הפרויקט היוקרתי ביותר באומן, בקרבת מקום לציונו של רבינו זיע"א.

יו"ר איחוד הצלה אוקראינה הרב הלל כהן מסביר: "האפשרות לקיים את הגרלה המהפכנית והיחידה מסוגה, בזכות שיתוף פעולה עם חברת 'גולדס' הבונה את פרויקט 'אזמרה' הפרויקט היוקרתי ביותר באומן שיצאה מגדרה והחליטה להעניק פרס עצום ממדים כאות הוקרה והערכה לפעילות הקודש של הארגון".

מדובר בדירת שלושה חדרים בשווי של כ-420 אלף ₪, במתחם המגורים 'אזמרה' המתחם היוקרתי ביותר באומן, דירת שלושה חדרים בגודל של 54 מטר בו תוכלו לאכלס כ- 10 מיטות, המתחם היוקרתי על לובי כניסה מעוצב ומרשים, בית כנסת מרווח, במתחם מקווה טהרה ענק ומפואר, מנחת מסוקים וחדר כושר לדיירי המתחם, הדירה שיכולה לחסוך לכם אלפי שקלים מידי שנה בימי ראש השנה, זאת לצד האפשרות להשכיר אותה בסכומים נאים במהלך החג ובימי השנה כולה, דבר שיעניק לכם ביטחון כלכלי והשקעה נבונה במיוחד.

אז את היעד ומהרו לנצל את ההזדמנות כעת במוקד הרכישה שמספרו

(כוכבית הצלה) 5935* או באתר dirauman.co.il

למחייגים מאומן (380) 947-100-114בית באומן, הגרלה על דירה, איחוד הצלה אוקראינה

אולי יעניין אותך גם

השארת תגובה

הצטרפו לרשימת התפוצה של מגזין קנייטש

הדילים הכי חמים | קבוצות הרכישה המשתלמות ביותר | הטבות יחודיות למצטרפים

כוח הקנייה החזק בציבור החרדי - מעל 15,000 דיוורים ישירים​

רוצה לפרסם בקנייטש?

או שיש לך כתבה מעניינת, זה בדיוק בשבילך. 

עקבו אחרינו
גלילה לראש העמוד
%d בלוגרים אהבו את זה: