האם נמצאה התרופה לקורונה? מאות חולי קורונה שהבריאו טוענים שכן

שיתוף

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

 

מכתב שפורסם לאחרונה בציבור, אשר פונה במקור לשר הבריאות יעקב ליצמן, טוען לריפוי מחלת הקורונה על ידי חומר זול ונפוץ. המכתב פורסם עם פרטים מלאים של השולח ושל עדים רבים מאוד, שהושמטו כאן בשל בעיות רגולטריות.

תקופת הקורונה יצרה הרבה חומרי קריאה שונים שיצאו לאור, אך המכתב הבא אינו עוד חומר קריאה מעניין אלא מכתב אמיתי של אדם רציני המזדהה בשמו המלא, וטוען כי בידו התרופה לקורונה, ולא – הוא לא מעוניין בזכויות יוצרים או בתגמול!

קראו ותשפטו:

לכבוד שר הבריאות הרב הזריז ומהיר במלאכתו ששמו הולך לפני הרב החסיד החשוב יעקב ליצמן שליט"א

אנא אל תזלזל במה שאני כותב לך, כי הכל אמת!, ואינני מחפש כאן לא כבוד ולא כסף ולא כלום. רק לגלות לך תופעה מדהימה שמחובתכם כממונים ואחראיים על בריאותינו לבדוק ולטפל בזה!!!. וכמובן עומד מאחורי זה הצלת נפשות, שאין למעלה מזה. והעלמת עין מהעובדות המובאות כאן דומה לשפיכות דמים ממש!!

שמי (במקור: שם הכותב ומס' טלפון אישי), אינני רופא. אני גר בבני ברק. מלמד בחידר, וגם עסקן שנים רבות בטוהר המחנה.

הנני פונה אילך במכתב קצר וחם בו אני מתאר בפניך עובדות מוחשיות שראיתי במו עיני בקשר ליעילותו של עץ מרפא ידוע ששמו 'שרף עץ הלבונה ' במיגור תסמיני הקורונה מאנשים (תוך 24 עד 48 שעות), ובניקוי הגוף מקורונה (להיות שלילי בבדיקה) תוך כשבוע וחצי .

ובכן הכל התחיל כשבועיים לפני חג הפסח בתחילת חדש ניסן.

נודע לי על אשה מבית שמש בשם ########  טל': ######### המתמחה קלינית בצמחי מרפא עם ניסיון של עשרות שנים שהית ה משתמשת בשרף עץ הלבונה לרפא תוך יום אחד שפעת , וירוסים וחיידקים. ונודע לי שהיא נתנה את גרגירי השרף הזה למשפחת גוטפרב שנדבקו בקורונה והיו במצב קשה, הכולל חום ושיעול כבד.

ולבעל היה גם סכרת נעורים (מסק הטלפון שלהם מופיע במקור עם שם מלא כמובן) האישה שם הייתה חלשה שבועיים אחרי לידה. ולא יאומן שאחרי יומיים שלקחו את גרגירי הלבונה – הבריאו לגמרי! בלי תסמינים כלל. וכעבור שבוע היו שלילי לקורונה. ההוראה היתה: לוקחים 8 גרגירים שזה כ 400 מיליגרם ארבע פעמים ביום! לועסים כמו מסטיק רבע שעה ובולעים.

אחרי ששמעתי את ז ה , נסעתי לקחת ממנה (בחינם!) 150 מנות ש ל גרגירי לבונה כדי לחלק בבני ברק וגם לאחותי ואחיינית שלי (העובדת במעייני הישועה) שהיו חיוביים לקורונה עם חום וכאבים בגרון וקושי נשימתי . לתדהמתי לא היה גבול כאשר אחותי ואחיינית שלי התקשרו תוך 24 שעות לספר שעברו להם כל התסמינים, הם מסוגלים לעמוד ולתפקד רגיל! (ושבוע וחצי אחרי זה קבלו כבר בפעם השנייה תשובה שלילית לקורונה).

עבדתי כמו מטורף, להתחיל לחלק לאנשים חולים את גרגירי הלבונה שהיו ברשותי.

התחלתי במעגל המשפחתי הקרוב אלי: שכנים, מכרים, תושבים הסמוכים אלי ברחוב, ואף התקשרתי לכמה קווי טלפון שידעתי שיש שם מאזינים רבים, וספרתי על ההצלחה המופלאה בלקיחת גרגירי שרף הלבונה הנקרא בלעז בוסוויליה קריטי. לאחר שנגמר לי הגרגרים, אמרתי לאנשים שיחפשו בחנויות טבע ויקחו כמה פעמים ביום.

התגובות שזרמו אלי, גרמו לי רעדה! מדובר בהצלחה של מאה אחוז – פשוטו כמשמעו!!!

שני השכנים שגרים מעלי שהיו להם תסמינים מובהקים של קורונה וחלקם הובחנו כחיוביים: משפחת אזולאי, ומשפחת רכניצר, התרפאו מידית. אחד השכנים שנאבד לו חוש הטעם המשיך לקחת עוד כמה ימים וגם זה חזר לו. כל שכן המשיך להפיץ את ההצלחה הלאה. כתוצאה מזה הגיע אלי הרב ####### שגר בסמוך אלי ברחוב א. בן דוד – שאשתו אושפזה עם דלקת ראות ועם תסמיני קורונה, והוא מיד הביא לה את הלבונה, לאחר יומיים שחררו אותה מאשפוז לביתה. הוא התקשר אלי ואמר שאת הנס הרפואי הזה זוקף רק לזכות הלבונה, לא יאומן כי יסופר .

באותו יום התקשר אלי זמר ידוע מבני ברק בשם ########### ובקש דחוף לבונה לו ולאשתו שהיא עם תסמינים קשים מאד, שוכבת במיטה בלא כח לזוז. הבאתי לו לבונה ובקשתי שאם רואה שיפור שיודיע לי ויפרסם את הנס! לאחר יומיים התקשר וסיפר לי בהתלהבות שהוא מקיים את הבטחתו, אשתו קמה לתחייה ממש וגם הוא החלים לגמרי. הוא דיבר על כך ברדיו קו ל-ברמה ומאז התרבו הפניות והבקשות ללבונה בקצב מסחרר… ופתחנו כארבעים מוקדים בארץ לחלוקת לבונה (הטלפונים והכתובות של כל המפיצים בארץ ניתן לשלוח לכם בכל רגע שתבקשו). תוך יומיים קנינו כמות של כשבעים קילו לבונה (כאשר מנה המרפא
לאדם אחד זה פחות מ 10 גרם).

אשה אחת מבוגרת מבית אבות ויזניץ בני ברק חילקה למספר לא מבוטל של מבוגרים שהיו להם תסמינים ועוד לא פונו למלוניות כי עוד לא הגיעו להם תשובות מהבדיקות. וראה פלא פלאות המבוגרות שלקחו מהלבונה – חזרו אליה וספרו לה שהרבה יותר קל להם לנשום ותוך יום וחצי הרגישו שיפור אדיר במצבם.

קיצרתי מאד בסיפור כי העיקר זה התכלס!!! תנו לנו רשות להכניס את זה לבתי אבות!! לבתי חולים!!! תבדקו את זה!!! אני לא רופא, אבל יש לי עובדות בשטח!! הכל חינם אין כסף!!! הלבונה עולה פרוטות!! להוכחה על אמיתות דברי אני מצרף לכם במכתבי זה שמות של חולים מכל רחבי הארץ עם טלפונים שלהם שלקחו מהלבונה לפי ההוראות: 4 פעמים ביום 8 גרגירים קטנטנים כל פעם, ולועס בפה רבע שעה – ובולע!!

האנשים הללו ראו שינוי ומהפך לאחר יום או מקסימום יומיים – נעלמו להם תסמיני הקורונה. ורבים מהם שהיו חיוביים, קבלו תשובה שלישית אחרי שבוע וחצי.

אנא תתקשר ותברר, ותראה בעצמך את האמת הזועקת!! הנה השמות המספרים:

וכאן הביא הכותב רשימה מכובדת של אנשים עם שם מלא + טלפון, שלמען האמת די מעוררת אמינות.

מה דעתכם?

אולי יעניין אותך גם

השארת תגובה

הצטרפו לרשימת התפוצה של מגזין קנייטש

הדילים הכי חמים | קבוצות הרכישה המשתלמות ביותר | הטבות יחודיות למצטרפים

כוח הקנייה החזק בציבור החרדי - מעל 15,000 דיוורים ישירים​

רוצה לפרסם בקנייטש?

או שיש לך כתבה מעניינת, זה בדיוק בשבילך. 

עקבו אחרינו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: