היערכות לקראת השקת הגרלת 'דירה ברגע' – ההגרלה השנתית למען 'איחוד הצלה' שנה חמישית ברציפות!

איחוד הצלה - הגרלת דירה ברגע
איחוד הצלה - הגרלת דירה ברגע

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
איחוד הצלה – הגרלת דירה ברגע

היערכות לקראת השקת הגרלת 'דירה ברגע' – ההגרלה השנתית למען 'איחוד הצלה' שנה חמישית ברציפות!

נערכים כדי להציל עוד חיים: כאות פתיחה לפרויקט רחב ההיקף למען המשך פעילות הקודש של הצלת חיי אדם על ידי מתנדבי "איחוד הצלה" בכל רחבי הארץ, ולאור קריאת גדולי ישראל שליט"א בנושא חשוב וחיוני זה של פיקוח נפש, יפורסם בשבוע הקרוב הקטלוג המרשים והמפואר של ההגרלה השנתית של "איחוד הצלה" 'הגרלת – דירה ברגע', והוא יופץ אי"ה בתפוצה רחבה בכל ריכוזי היהדות החרדית.

כתבה פרסומית

אחרי חודשים של שמועות, ארגון "איחוד הצלה" הארגון הלאומי במדינת ישראל, יוצא בהודעה רשמית, ההגרלה השנתית הקבועה שלהם, תתקיים השנה על דירה יוקרתית בשכונת גבעת זאב בירושלים הסמוכה לשכונת רמות.

הסיבה לפרס המפתיע והגדול, הוא בעקבות כך שבארגון "איחוד הצלה" חששו מרפיון בציבור שהתרגלו להגרלה השנתית המתקיימת כבר שנה חמישית ברציפות וחיפשו רעיון שיעודד את הציבור לתרום ולהיות שותף בפעילות המתנדבים ומכאן הרעיון הייחודי של "דירה ברגע".

באיחוד הצלה מסבירים "האפשרות לקיים את הגרלה המהפכנית והיחידה מסוגה, בזכות שיתוף פעולה עם חברת 'קס גרופ' שיצאה מגדרה והחליטה להעניק פרס עצום ממדים כאות הוקרה והערכה לפעילות הקודש של הארגון"

בימים אל מופץ ברחבי הציבור, הקטלוג המרשים של "איחוד הצלה" שבו קיים המפרט העשיר של הדירה וקריאתם של גדולי הדור שליט"א ובראשם הגר"ח מרן הרב חיים קנייבסק, הגאון חכם שלום כהן, מרן הרב מאיר מאזוז, מרן הרב שמעון בעדני, כ"ק מרן האדמו"ר מויז'ניץ, מרן הרב שלמה משה עמאר, מרן הרב ראובן אלבז, המקובל הרב דוד בצרי, כ"ק מרן האדמו"ר מצאנז  והרב דוד יוסף שביקשו לתמוך בנושא חשוב וחיוני זה של הצלת חיים.

כמו כן כל הפרסים הנוספים כמידי שנה בשנה, כולל הגרלות בינים על פרסים יקרי ערך וחידונים שבועיים לילדים עם מעל 100 זוכים בחידונים נושאי פרסים.

"החזקת ארגון "איחוד הצלה" על 5,000 מתנדביו הפרוסים בכל רחבי הארץ ועומדים הכן להציל חיים בכל רגע ורגע סביב השעון, היא בעלות עשרות מיליוני שקלים בשנה" אומרים ב'איחוד הצלה', "העול הוא עצום, אך למרות זאת אנו נחושים להמשיך ולפעול למען הצלת חיי אדם, ואין ספק כי הגרלת "דירה ברגע" היא אבן דרך משמעותית ביכולת הפעילות, בהיותה מיזם ההגרלה הגדול ביותר במגזר החרדי הזוכה להדים רבים והיענות אדירה".

ב'איחוד הצלה' הוסיפו כי הם מייחלים להצלחת ה'דירה ברגע' ובטוחים כי הציבור ישתתף בהמוניו גם השנה במיזם המשתלם והייחודי: "מדובר במאורע שעוד לא נראה כמהו במגזר החרד ושישפיע על פעילויות הארגון למען הצלת חיי אדם, והשותפות עמנו במצווה גדולה זו היא הזכות הגדולה של כל המשתתפים בה".

להצטרפות להגרלת דירה ברגע >> לחצו כאן<<

אולי יעניין אותך גם

השארת תגובה

הצטרפו לרשימת התפוצה של מגזין קנייטש

הדילים הכי חמים | קבוצות הרכישה המשתלמות ביותר | הטבות יחודיות למצטרפים

כוח הקנייה החזק בציבור החרדי - מעל 15,000 דיוורים ישירים​

רוצה לפרסם בקנייטש?

או שיש לך כתבה מעניינת, זה בדיוק בשבילך. 

עקבו אחרינו
גלילה לראש העמוד
%d בלוגרים אהבו את זה: