מצב חרום? יש כתובת!

שיתוף

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin

מצב חרום? יש כתובת!

כתבה ממומנת בשיתוף בית חם
צילום: באדיבות המצלם

כשהארץ הופכת לתוהו ובוהו ורקטות שורקות מכל פינה, חשוב לקבל מענה רגשי מידי ולמנוע טראומות נפשיות ^ עמותת 'בית חם' מתגייסת לעזרת תושבי הארץ ופותחת דלת ולב לכל נפגע טראומה או חרדה^ לא מתעלמים מאיתותי מצוקה.

 

לוחצים עכשיו ויכולים לזכות ב'דופלקס חלומי'>>>

העולם שלנו רועד. הקרקע הבטוחה רוטטת תחת רגלינו. השגרה משתנה והחשש מנקר. בקושי רב השתקמנו משנת קורונה מורכבת, מלקקים את הפצעים, מנסים למזער נזקים נפשיים, וכבר הוטלנו לים סוער- לאסון מירון. חווינו אירוע קולקטיבי מחריד, שהותיר בכולנו חותם. עוד לא הספקנו לנשום והנה, הארץ רועשת גועשת, מוארת ברקטות בוערות והופכת באחת ל'צבע אדום'. אזעקות מחרידות את הלב, יללות ושריקות גודשים את הרחובות ונפשנו מתמלאת באימה.

אין ספק שנפש האדם זקוקה לשגרה בריאה, לסביבה בטוחה ולפינה שלווה. לצערנו הרב, כבר תקופה ארוכה שרובנו אינם זוכים לכך, להיפך, אנו חווים התרחשויות ללא סוף. וכך נוצרת טראומה, מתעוררת חרדה, ומתפתח דיכאון. אלפי אנשים מוצאים את עצמם פגועים רגשית, אינם מסוגלים להירדם בלילה, נחרדים מכל עדכון חדשות ומתייסרים מול מראות שצפים שוב ושוב במוחם.

 

ניתן להצטרף כאן לקריאת גדולי ישראל ולהשתתף בהגרלה המיוחדת>>>

ב'בית חם' העמותה המובילה לטיפול בנפש, קראו את המפה והבינו כי יש לעשות מעשה. לכל אורך שנת הקורונה ניתנה תמיכה מלאה במוקד החם ובמרפאות הייעודיות. וגם כעת, החל משעות ספורות לאחר אסון מירון האיום, נפתח מוקד חירום שסייע לעשרות אלפי אנשים, נשים ובני נוער שהתקשרו מבועתים, מספרים על טראומות איומות, על מראות מזעזעים, על פרידה מחבר יקר ועל מצוקה רגשית מטלטלת. מומחי הנפש של 'בית חם' ישבו מאחורי הקו, האזינו לצעקה השקטה, הכילו את הזוועה, הדריכו, תמכו והציעו עזרה. הם היו שם בשביל כולנו, מוחים דמעה מפנים מיוסרות, מגישים כתף בשעה קשה, מצילים נפשות מקריסה.

הפעילות ב'בית חם' הרחיבה את גבולה, עשרות אנשי מקצוע ייעודיים, מומחים לפוסט טראומה, מטעם העמותה הגיעו לישיבות ברחבי הארץ, הדריכו את הצוות והגישו עזרה לכל בחור שהיה שם או כזה שנותר הלום רעם. הודות לטיפול המהיר הצליחו בחורים רבים לקבל חוסן ולהירגע מסערת הנפש הקשה.

ניתן להצטרף כאן לקריאת גדולי ישראל ולהשתתף בהגרלה המיוחדת>>>

בימים אלה נכנסו אגפי 'בית חם' לכוננות חירום. ההתרחשויות הביטחוניות ברוב אזורי הארץ הטילו את כולנו שוב לסערת רגשות איומה. אנשים מבועתים מתקשרים בפאניקה עצומה למוקד בכל שעות היום והלילה, מבקשים נוחם והרגעה. אימהות חרדות מספרות על קולות וברקים מעל לבית ותחושת חוסר אונים אדירה. ילדים ונערים מתקשרים בקול רועד, בוכים ומבקשים עצה. בני משפחה פונים בשביל אח, בעל או בן שזקוק להרגעה.

"אנו נמצאים בכוננות חירום," מעיד הרב אריה מונק, מנכ"ל בית חם, "תגברנו את הצוותות והוספנו אנשי מקצוע מומחים לטיפול בפניות הרבות. כולנו תקווה שמהר מאד יירגע השטח ולא ניאלץ להתמודד עם פגיעתו טראומה עמוקות שיחרטו בנפש לתמיד".

ניתן להצטרף כאן לקריאת גדולי ישראל ולהשתתף בהגרלה המיוחדת>>>

בימים אלה מקיימת בית חם הגרלת ענק על דופלקס יוקרתי, שמשתרע על 140 מ"ר, וכולל שתי קומות ומרפסת ענקית, עם נוף פנורמי מרהיב לכנרת הכחולה. בתקופה כה מאתגרת, בה יש צורך באינסוף משאבים בשביל להמשיך ולפעול, ההשתתפות שלכם חשובה לאין ערוך. כל כרטיס שאתם רוכשים מוקדש לשיקום נפגע טראומה ולטיפול בנפש במצוקה.

גדולי הדור שנחשפו למיזם האדיר ברכו את התורמים בזו הלשון: "ומברכים אנו את התורמים שיזכו מידה כנגד מידה לצאצאים בריאים בגוף ובנפש, עוסקים בתורה ובמצוות וישמע בביתכם קול רינה ושמחה".

זו ההזדמנות שלכם ליטול חלק בסיוע קריטי ובהצלת נפשות במלוא מובן המילה, וכמובן, ליהנות מסיכוי להגשים חלום ולצאת עם דופלקס מפואר. נותנים בית לאנשים במצוקה וזוכים בכל העולמות…

 

 

אולי יעניין אותך גם

השארת תגובה

הצטרפו לרשימת התפוצה של מגזין קנייטש

הדילים הכי חמים | קבוצות הרכישה המשתלמות ביותר | הטבות יחודיות למצטרפים

כוח הקנייה החזק בציבור החרדי - מעל 15,000 דיוורים ישירים​

רוצה לפרסם בקנייטש?

או שיש לך כתבה מעניינת, זה בדיוק בשבילך. 

עקבו אחרינו
גלילה לראש העמוד
%d בלוגרים אהבו את זה: