עשרות מתאמי קשרי הקהילה של 'מכבי' מכל רחבי הארץ נפגשו לסיכום 201

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

עשרות מתאמי קשרי הקהילה של 'מכבי' מכל רחבי הארץ נפגשו לסיכום 2018

במהלך הכינוס, אותו הוביל מנהל השיווק של מכבי למגזר החרדי הר"ר משה שלזינגר, הוצגו יתרונות מכבי בכל רחבי הארץ שבאו לידי ביטוי רב בנתוני המעברים בין קופות החולים שחשפו כי מכבי מובילה בגיוס חיובי של מבוטחים כבר ארבע שנים ברציפות • בשנה החולפת הצטרפו למכבי בנוסף עוד 1000 דרכונאים, בחורי ישיבות ובנות סמינרים • מערך מתאמי קשרי הקהילה בכל רחבי הארץ, פועל לצד השדרה הניהולית המתפתחת במכבי של מנהלי מרכזים רפואיים חרדיים

עשרות מתאמי קשרי הקהילה של מכבי התאספו בימים האחרונים למפגש ארצי לסיכום הפעילות בשנה החולפת, בהשתתפות ראשי המחוזות ורכזי המגזר החרדי במחוזות השונים של מכבי.
שלשה מפגשים נערכו, במחוז ירושלים ושפלה, במחוז הדרום, ובמחוז הצפון.

מנהל השיווק של מכבי למגזר החרדי, הר"ר משה שלזינגר, הציג את ההצלחה הרבה של מכבי בשנה החולפת בכל המחוזות, כאשר בשנת 2018 – זו השנה הרביעית ברציפות שמכבי מסיימת בגיוס נטו של 28,675 חברים חדשים!

פריסה נרחבת

התחזקותה הרבה של מכבי מגיעה לנוכח פריסת השירותים הנרחבת והפעילות המתמדת להרחבתם בכל רחבי הארץ, כאשר מכבי זוכה להערכה רבה בייחוד בריכוזים החרדיים, בזכות פעילותם של מתאמי קשרי הקהילה הרבים הפועלים בכל ימות השנה כדי לשמור על קשר הדוק עם הציבור, מובילי הדעה ורבני הקהילות בכל רחבי הארץ, והיא פועלת כל העת על מנת להתאים ולהנגיש את השירותים הרפואיים במרכזיה הרפואיים תוך הלימה מלאה לצרכי חבריה החרדיים. כפועל יוצא מכך, האמון של הציבור החרדי במכבי הולך וגדל עד כדי כך שהנתונים מלמדים באופן חד משמעי כי מכבי שירותי בריאות היא קופת החולים המובילה ברוב הריכוזים
החרדיים ברחבי הארץ.
מכבי הייתה הקופה הראשונה שהמציאה את המושג "מתאמי קשרי קהילה", מתוך ההכרה בצרכים ובמאפייני הציבור החרדי וההבנה כי רק מי שמגיע מתוך המגזר יכול לגשר בין השירותים הרפואיים ונותני השירותים למקבלי השירות – החברים החרדיים. כיום יש למכבי פריסה נרחבת של מתאמים איכותיים שנותנים מענה למאות אלפי החברים בכל עיר ועיר במגזר החרדי.
לצד זאת מקדמים במכבי בשנים האחרונות את שדרת ההנהלה החרדית עליה נמנים מנהלי מרחבים ומרכזים רפואיים חרדיים, בהם מנהל מרחב אלעד ר' ברוך שטרן, מנהל המגזר החרדי במחוז הדרום ר' אריה קליין, מנהל המרכז הרפואי 'נחלת יצחק' באלעד ר' מוטי שחורי, סגן מנהל מרחב בני ברק ק' יוסף בינדר, מנהל המרפאות העצמאיות בבני ברק ר' יוסף ליפשיץ שנכנס לתפקידו לפני זמן קצר, מנהל המרכז הרפואי רמת שלמה בירושלים ר' נתי בקר, מנהל המרכז הרפואי רמת אשכול בירושלים ר' אבי ארנטרוי, מנהל המרכז הרפואי רוממה בירושלים ר' זאב רייכמן ומנהל המרכז הרפואי ברובע ז' באשדוד, ר' חנוך פלדמן, שמונה לתפקידו אך לאחרונה.
כמו"כ מונו בשנה האחרונה רכזים חרדיים במחוזות השונים על מנת לתגבר ולתת מענה מקצועי וזמין למרחבים הרבים
במגזר.

הרב שלזינגר קידם בברכה את מתאמי קשרי הקהילה, אליהם הצטרפו רק לאחרונה הרב יעקב שקול והגב' ליטמן בחצור הגלילית, הרב יעקב בורד בטבריה, הרב ישעיה פורטוג בהר יונה שהצטרפו אף הם למכבי שירותי בריאות.

נבחרת מנצחת

נבחרת מתאמי קשרי הקהילה של מכבי מונה מלבדם עוד עשרות מתאמי קשרי קהילה. יצוין כי רכזת הפרויקטים למגזר החרדי במטה 'מכבי', הגב' מיכל צרפי, פועלת רבות לקיום ימי עיון ולמידה מקצועית, מידי חודש, לכלל צוותי מכבי הפועלים במגזר החרדי ולמתאמי קשרי הקהילה, על מנת להתאים ולהנגיש כל העת את השירות למגזר החרדי.
"ההישג הגדול במגזר החרדי, מגיע בזכותכם", הדגיש הרב שלזינגר, "המתאמים אשר עושים עבודת קודש מתוך תחושת שליחות אמיתית ונותנים מענה מהיר ומידי לכל הסוגיות שהחברים מעלים, תוך אכפתיות והבנה אמיתית לצרכי המגזר החרדי", ציין בפני
המתאמים והדגיש כי "עשרות מכתבי התודה המגיעים להנהלת מכבי וללשכת המנכ"ל, מוכיחים את חשיבותכם ואת השירות שאתם, המתאמים, מעניקים לחברי ולמכבי כולה".
ראש אגף שירות ושיווק במכבי, הגב' טוני כהן, מציינת את הערכתה הרבה של הנהלת מכבי למתאמי קשרי הקהילה, הנחשבים ל"חוד החנית" של בשורת מכבי בקהילה. "אנו מאמינים מאוד במתאמי קשרי הקהילה ומוקירים את עבודתם המסורה כ'גשר' בין שירותי
מכבי לחברי מכבי ופועלים כל העת להעצים את שירותיהם, לצד העצמה של העובדים החרדים ובניית שדרה ניהולית של מנהלים חרדיים שצמחו בתוך מכבי – החלו את דרכם כמתאמי קשרי הקהילה וכיום הם מנהלים בכירים".
מנהלת השיווק הארצית הגב' נירית בן קיש מציינת כי מערך מתאמי קשרי הקהילה והמנהלים החרדיים, חיוני מאד למכבי. אנו רואים במתאם קשרי הקהילה, זרוע מעשית ורגישה, הנמצאת בשטח ומרגישה את החבר, ומביאה את דברם אל שולחן ההנהלה על מנת לסייע ולעזור ככל שניתן.
לדברי ראש אגף משאבי אנוש במכבי, ארי אור: "צוות מתאמי קשרי הקהילה הם עובדים איכותיים ומוערכים, כאשר אנו מוקירים את עבודתם ובאופן עקבי ומוצהר בוחרים כל העת מתוכם את הדור הבא של השדרה הניהולית במכבי אשר יובילו את הניהול המקצועי בכל המרכזים הרפואיים במגזר החרדי".

אולי יעניין אותך גם

הצטרפו לרשימת התפוצה של מגזין קנייטש

הדילים הכי חמים | קבוצות הרכישה המשתלמות ביותר | הטבות יחודיות למצטרפים

כוח הקנייה החזק בציבור החרדי - מעל 15,000 דיוורים ישירים​

רוצה לפרסם בקנייטש?

או שיש לך כתבה מעניינת, זה בדיוק בשבילך. 

עקבו אחרינו
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן
%d בלוגרים אהבו את זה: